Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / 1997 - 2020 / STÍNÍCÍ TECHNIKA OD A do Z Pelhřimovska / Žaluzie - Rolety - Sítě proti hmyzu - Servis oken a dveří Pelhřimovsko - Těsnění do oken a dveří / Tel: +420 777 831 343 /Rodinná firma nabízí interiérové stínící prvky včetně sítí proti hmyzu a těsnění do oken a dveří - žaluzie pelhřimov, žaluzie humpolec, žaluzie počátky, žaluzie žirovnice, žaluzie humpolec, žaluzie pacov, žaluzie kamenice nad lipou, žaluzie košetice - žaluzie lukavec, žaluzie jindřichův hradec, žaluzie nová včelnice/IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, Kraj Vysočina  

PROVOZNÍ SERVIS OKEN PELHŘIMOV - PROVOZNÍ ÚDRŽBA OKEN PELHŘIMOV

Nová plastová, hliníková i dřevěná okna a dveře obvykle dělají svým majitelům radost. Ušetří mnoho energie za vytápění a vypadají pěkně. Ovšem žádná věc na světě není stále krásná a stále funkční sama o sobě. Jako o všechno – také o okna a dveře je potřeba se pravidelně starat.

Základem pravidelné údržby oken je seřízení a promazání kování. U dřevěných oken a dveří se přidává ještě péče o povrchovou úpravu.

Běžné opravy a servis provedeme hned na místě

Většinu závad lze vyřešit odborným seřízením a promazáním oken a dveří. Pokud však přece jen shledáme závažnější poškození, můžeme vyměnit jednotlivé části za nové – části obvodového kování, nové kliky, prahy, nové zasklení, výměna žaluzií a sítí proti hmyzu. Většinu nejčastěji používaných náhradních dílů mají naši servisní technici v autě, díky čemuž mohou k opravě přistoupit hned na místě.

Jestliže se bude jednat o závadu vyžadující dlouhodobější a nákladnější opravu, domluví s vámi veškeré podrobnosti týkající se ceny a časového rozmezí. Vy se potom sami rozhodnete, zda přistoupíte k rozsáhlejším opravám a razantním výměnám či upřednostníte prozatímní řešení problému.

Zajistíme servisní prohlídku v celém bytovém domě. Jako správce budovy se nemusíte o nic víc starat, stačí, když nám zavoláte. Zkontrolujeme okna všem nájemníkům.

Zajistíme pravidelný, nárazový i okamžitý havarijní servis oken a dveří u vašich zákazníků. Po provedení servisu ihned odešleme vám, jako partnerské firmě, informaci o tom, že je servis oken nebo dveří ukončen a s jakým výsledkem. Obdržíte originál servisního protokolu podepsaného zákazníkem, který svým podpisem potvrzuje, že byla prohlídka a práce s ní spojené  řádně provedeny.

Ceník prací pro placený servis oken a pozáruční servis ROK 2020

Hodinová sazba / Okenní a dveřní sazba Sazba
Zjištění stavu okna - servisní prohlídka před započatým servisem 500 Kč/ Hod.
Seřízení okna - kontrola okenního těsnění 200 Kč / křídlo
Promazání celoobvodového kování a čištění - impregnace těsnění 150 Kč / křídlo
Promazání celoobvodového kování a čištění - impregnace těsnění 200 Kč / dveře
Seřízení dveří - kontrola dveřního těsnění 350 Kč / dveře
Cestovné ve městě - jednorázová cena 350 Kč
Cestovné mimo město do 30 km 500 Kč
Příplatky
Příplatek – servis prováděný po 16 hodině, sobota, neděle nebo svátky +50 %
Příplatek – odstranění havarijního stavu v den nahlášení nebo do 24 hodin +200 %
Spotřebovaný materiál
Servisní práce na oknech a dveřích - výměna poškozených nebo nefunkčních dílů / 450 Kč/Hod.
Materiál související s promazáním a běžnou údržbou kování a oken Je zahrnuto v ceně
Další spotřebovaný materiál - výměna součástek Cena dle skutečně spotřebovaného materiálu
Výměna extrudovaného těsnění

220 Kč 1bm

(práce + materiál)

Výměna těsnění v drážce

95 Kč 1bm

(práce + materiál)

TOPlist

žaluzie pelhřimov, žaluzie humpolec, žaluzie pacov, žaluzie kamenice nad lipou, žaluzie počátky, žaluzie žirovnice, žaluzie černovice, žaluzie košetice, montáž žaluzií pelhřimov, servis žaluzií pelhřimov, opravy žaluzií pelhřimov, stínící technika pelhřimov, rolety pelhřimov, rolety den a noc pelhřimov, sítě proti hmyzu pelhřimov

aktualizováno: 22.02.2020 15:47:24