ŽALUZIE - ROLETY - SÍTĚ PROTI HMYZU / Fa ŽALUZIE Vojťas 1997 - 2018

Těsnění do oken a dveří / provádím demontáž i montáž

Během letošního horkého léta mohla být cirkulace vzduchu v domácnostech příjemná, v zimních měsících je tomu ale právě naopak. S příchodem chladnějších dnů začínáme pociťovat studený vzduch, který k nám proudí skrz špatně těsnící okna. Dochází tak nejenom k citelným únikům tepla a ke snížení pokojové teploty, ale ztrátu pociťuje i vaše peněženka. Vyšší náklady za vytápění stojí více peněz! 

Dobře zvolené těsnění oken vám zajistí dobře izolovaná okna i po letech používání oken. Nejčastějším materiálem pro výrobu těsnění je (na první pohled děsivě znějící zkratka) EPDM označující etylen-propylen-dien-polymer. Ten vám pomůže k tomu, aby vaše okenní těsnění tolik nepodléhalo stárnutí a nepříznivým vlivům počasí.

Barva těsnění se liší podle barvy okenních rámů. U bílých plastových oken nejčastěji uvidíte elegantní šedé těsnění a u dřevěných oken nebo plastových oken v dekoru dřeva černé těsnění.
Rozdíl mezi dorazovým a středovým těsněním
Není ale těsnění jako těsnění. Nejčastěji se můžete setkat se dvěma druhy těsnění do oken. Dorazové těsnění okna chrání místnost před vniknutím vlhkosti nebo chladu do místnosti. Středové těsnění okna pak najdete z vyšších řad oken a to mezi křídlem a rámem okna. Jeho hlavní funkcí je doplnění dorazového těsnění. Ve výsledku tak najdete v okně celkem 3 těsnění. Dorazové hned dvakrát a jedno středové.

V případě, že potřebujete u oken nebo dveří obnovit těsnění, můžete mně kontaktovat a provedu demontáž stávající těsnění včetně odstranění kovotěsu a aplikaci nového těsnění přímo na míru vaše okna nebo dveří :-)

TOPlist

Žaluzie - Roletky - Sítě proti hmyzu - Parapety / Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / Servis oken a dveří / Polstrování - čalounění dveří / Kvalitní shrnovací dveře/ Montáž interiérových parapetů Vám provede Fa ŹALUZIE Vojťas / Tel: +420 721 034 263 / IČ 86877992 - Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov, Kraj Vysočina  

CZIN.eu Katalog řemeslníků CZIN.eu
aktualizováno: 19.10.2018 17:47:32